CHP’li Aday Adayları Meclis Salonu’nda buluştu

 • Haber Saati : 03 Kasım 2018, Cumartesi 10:21:14 - 8 Ay önce eklendi.
Bornova’da birlik, beraberlik ve ortak akıl buluşması

  CHP’li Bornova Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ‘Birlik Beraberlik ve Ortak Akıl Toplantısı’nda biraraya geldi. Meclis Salonu’ndaki toplantıda adaylar birbirini tanıma fırsatı buldu.  Toplantının amacının CHP’li belediye başkanlığında sosyal belediyecilik anlayışının ve yapılan faaliyetlerin meclis üyesi aday adaylarına aktarılması olduğunu ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “2014 yerel seçimleri öncesinde meclis üyeliğine aday adayı olan tüm isimleri tek tek arayıp tebrik etmiştim. Bugün de aday adayı olan arkadaşlarımızla biraraya gelmek bizim için çok önemliydi. Partimize güç katan her şey aynı zamanda vatanımıza da güç katacaktır. Aday adaylarımızın seçim sürecinde belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi sahibi olması partimizin başarısını arttıracaktır” dedi. Toplantıda, Belediye

  Meclis Üyesi Aday Adayları kendilerini tanıtıp kent yönetimine ilişkin düşüncelerini paylaştı.

  Aday adaylarına teşekkür eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “ortak akıl” ilkesini yönetim tarzı olarak belirlediklerini hatırlattı. 2009-2014 yılları arasında Bornova Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaparken 2013 yılının Eylül ayında aday adaylarını tek tek arayarak tebrik ettiğini hatırlatan Başkan Atila, “Bugün de aynı yaklaşımı sürdürerek aday adayı olan bütün partili arkadaşlarımı, böyle onurlu bir göreve talip oldukları için tebrik ediyorum” dedi.

  Her Şey İnanmakla Başlar

  Yaklaşık 4.5 yıllık görev süresi boyunca hesap verebilir, şeffaf yönetim anlayışını ilke edindiklerini ama en önemli ilkelerinin ortak akıl olduğunu söyleyen Başkan Atila, “Önümüzdeki süreçte Türkiye’nin her yerinde ortak aklın, sosyal demokrat belediyecilik anlayışının  kazanacağına inanıyorum. Ortak aklın egemen olması yerel yönetimlerle başlayacak. Burada bizlere büyük görev düşüyor. Her şey inanmakla başlıyor” diye konuştu.

  “Bugüne kadar Bornova Belediyesi’nde yapmış olduğumuz bütün projelerde ortak akıl ve katılımcılık ilkesini en üst seviyede uyguladık” diyen Başkan Atila, “Berberlerimiz, şoförlerimiz, taksici esnafımız, lokantacımız, diş hekimleri odamız, doktor arkadaşlarımız, Bornova’daki bütün banka müdürleri,okul müdürleri, cami imamları ve dernek başkanları gibi toplumun tüm kesimleri ile sürekli biraraya geldik.Bu kapsamda üyesi olmaktan onur duyduğumuz partimizin meclis üyesi aday adaylarıyla biraraya gelmek de bizim için çok önemliydi.  Hep birlikte yeni fikirlerle bir proje havuzu hazırlayarak partimizi ve ülkemizi daha da ileri noktalara taşıma hedefiyle hareket ediyoruz” dedi.

  Başkan Atila, “Hem Büyükşehir Belediyemizin, hem Bornova Belediyemizin hem de Cumhuriyet Halk Partisi’nin yaptıklarını gittiğimiz her yerde anlatmak partimize büyük güç katacaktır. Partimize güç katan her şey aynı zamanda vatanımıza da güç katacaktır. Bu vatan için hep birlikte birşeyler yapabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda gerekli sorumlulukları almamız çok önemli” diye konuştu.

  Kendilerini Tanıttılar

  Toplantıda, belediye meclis üyesi aday adayları kendilerini tanıtıp, kent yönetimine ilişkin düşüncelerini açıkladı. Bornova Belediye Meclis Salonu’ndaki toplantıya ilgi yoğun oldu. Aday adayları, ülkenin içinde bulunduğu zor durumdan çıkarılması için birlik ve beraberlik içinde çalışmanın gerekliliğine vurgu yaptı.


Bu Haberin Manseti :

CHP’li Aday Adayları Meclis Salonu’nda buluştu
Bugun Atilan Mansetleri Gormek icin TIKLAYINIZ


Etiketler :  

Diğer Yeni Haberler
Diğer Yeni Haber Başlıkları
Bakan Arslan İzmir'e geliyor... Gündem
AK Parti İzmir İl Başkanı, gözyaşların... Politika
İzmir’de dehşet anları kamerada... Yaşam
Gerenköy'e özel... Kültür-Sanat
CHP Bornova Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu... Politika
CHP Konak: “Satarak Değil, Üreterek Kalk... Gündem
Karşıyaka’da 300 öğrenci ile tatbikat!... Güncel
Başkan Atila: Sizler ailemizin direğisiniz... Güncel
Kent Konseyleri'ne Gaziemir ev sahipliği yap... Politika
İzmir Gaziemir'de hurda yüklü kamyon devri... Trafik Kazaları
Cem Küçük Doğan Medya'dan kovulacakların... Medya
Gürsel Tekin: Hükümet 3 beyaza ihanet ediy... Röportaj
BUCA BELEDİYESİ’NDEN SU TASARRUFU ÇAĞRI... Yaşam
İzmir'e çamur yağdı... Çevre
Bornova’da edebiyat söyleşileri... Kültür-Sanat
Dolar ve euroda rekor... Ekonomi
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ EGE MEDYASI BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol


Copyright © 2015-2015 Tüm hakları saklıdır. Egemedyasi.Com
İletişim : 0505 573 36 98 Reklam : 0232 376 67 07 E-Mail : [email protected]
Yazılım & Tasarım : Aladağ Bilişim